Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Jean İle Kombinleyebileceğiniz Ceket Çeşitleri

Jean İle Kombinleyebileceğiniz Ceket Çeşitleri

“ Jeanlerimiz her daim dolabımızın favorisidir. Vazgeçemediğimiz ve en rahat ettiğimiz parçamızdır. Peki bu favori parçayı nelerle kombinlemeliyiz? ”

Jeanlerle hangi ceketler (ceket çeşitleri) şık hangi ceketler spor ve hangi ceketler abiye olur diye merak ediyorsanız işte cevaplarımız...

Blazer ceketler ve jeanler 

Blazer ceketler dolabın demirbaşlarından birisidir. Jeanler de yine aynı şekilde. Blazer ceket, jean ve altına stiletto ile şık spor ayakkabı ile de günlük ve spor bir tarz ediniriz tek hamlede. Karar sizin ayakkabı ve çanta tercihinize bağlı yani...

Jean ve Blazer ceket kombini

Cep detayları, kuşaklar ve jeanler

Spor bir tarz olan safari ceketler günlük giyimde bol cepli modeliyle kolaylık sağlayan bir kombin parçası. 

Safari ceket ve jean kombini

Denim ceketler ve jeanler

Denim ürünlerin hepsini de çok severiz. Ayrıca spor giyimin de önemli bir parçasıdır denim ceketler. 

Denim ceketler ve jeanler

Bomber Ceketler ve jeanler

Bombacı ceket dediğimiz aynı zamanda manşetli de adlandırılan bu tarz ceketler yine günlük bir giyim tarzına ait bir parçadır ve birçoğumuzun dolabında belli bir dönemde mutlaka olmuştur.

Bomber Ceketler ve jeanler

Deri ceketler ve jeanler

Deri ceketler oldukça artistik ve trend bir parça olmuştur bütün dönemlerde ve dolabımızda mutlaka olması gereken parçalardan da birisidir. Jeanlerle de oldukça şık bir kombin oluştururlar. İster şık ister spor ister günlük/casual giyim olsun deri ceket ve jeanler her tarza uyarlanabilen 2 parçadır.

Deri ceketler ve jeanler

Tüvit ceketler ve jeanler

Bir Coco Chanel klasiği olan tüvit ceketler zarif ve şık giyim parçalarından biridir ve genelde özendiğimiz günlerin parçasıdır. Jeanlerle tercih ettiğinizde sizi de şıklaştıracağı kesindir.

​ Tüvit ceketler ve jeanler

Süet ceketler ve jeanler

Süetler her zaman çok trend ve tercih edilen ceket modelleri olmasa da popülaritesi ara ara yükselmekte ve öne çıkmaktadır. Bazen sade çizgilerde bazen de biraz western diyebileceğimiz bir tarzda ve püskülllerle görürüz. Ama şu bir gerçek ki süet ceketler kesinlikle jeanlerle çok yakışmakta.

Süet ceketler ve jeanler

Tarzlar ve kombinler bu şekilde... Seçim sizin tercihinize kalmış ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın