Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Işıltılı Giysiler Nasıl Kombinlenir?

Işıltılı Giysiler Nasıl Kombinlenir?

“ Payetli kıyafetler nasıl giyilir, Işıltılı Parçalarla Kombin Oluşturmanın Sırları, Payetli ve Pullu Giysiler Nasıl Giyilir, pullu elbise nasıl giyilir, Işıltılı Parti Kıyafetleri, ışıltılı ve gösterişli kıyafetler, payetli elbise kombinleri, payetli elbise altına nasıl ayakkabı giyilir, payetli elbise ve ayakkabı kombinleri... ”

Payetli elbiseler ve kıyafetlerin ışıltısı adeta büyüleyicidir. Dümdüz bir elbisenin ışıl ışıl olması göz alıcıdır ve bunun yanında ekstra hiçbir abartılı aksesuara, saç ya da makyaja ihtiyaç yoktur. Yani kısacası tek bir parçayla yıldız olmanız mümkündür ;)

* Işıltı saçan bir giyside yeterince detay bulunduğu için ekstra bir aksesuar ya da renkli ayakkabı seçilmesi genelde önerilmez ya da çok fazla olduğu düşünülür.

* Eğer ışıltılı elbisenin yaka kısmı kapalıysa küpe ya da bilezik kullanılabilir. Kolye biraz fazla kaçabilir.

* Payetli kombinler ile rugan stilettolar, sivri burun babetler, süetler tercih edilebilir. Ayakkabı tercihinde topuklu ayakkabıların yanında sivri burunlu düz tabanlar da kullanılabilir.

* Payet pantolonda da şık ve asil durur. Işıltının sık kullanıldığı kıyafetlerden biri de kalem eteklerdir. Işıltılı pantolonun ya da eteğin üzerine giyilen ipek formdaki bir gömlek ya da bluz ve blazer ceketle gecenin şıkı olmak oldukça kolaydır.

*  Kıyafetinin genelinde ışıltıdan hoşlanmayanlar için detaylarda ışıltısı kullanmakta mantıklı olacaktır. Örneğin gömleğin ceplerinin payet kaplı olması, pantolonun sadece cep kısmının ışıltılı olması, ışıltılı bir çanta ya da ayakkabı da olabilir.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın