Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Holografik Moda Nedir?

Holografik Moda Nedir?

“ Holografik kıyafetler, hologram ayakkabı, hologram çanta, hologram nedir, hologram trend nedir detayları ve resimli örnekleriyle... ”

Lazer ışınlarına dayanılarak gerçekleştirilen üç boyutlu görüntü işlemine holografi denir. Cdlerin üzerinde gördüğümüz yanar döner ışık oyunlarının moda sektörüne sıçramasıyla holografik moda isminde yeni bir moda akımı doğmuş oldu. 

Oldukça dikkat çekici ve göz alan bir moda oluğu şüphesiz.  Anlaşılan artık holografik kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ve daha fazlasını sıklıkla göreceğiz gibi.

Daha çok uzay filmlerinde gördüğümüz bu holografik görüntüler artık sokaklara taşınacak gibi görünüyor. Fütüristik bir çizgisi olan hologram modası bakalım ne kadar etkisini sürdürecek?

Kişisel fikrimi merak ediyorsanız şunu söyleyebilirim. Holografik moda bence fazla abartılı ve dikkat çekici gibi! Ama eminim birçok kişiye hitap edecektir. Ben her zaman sadeliğin en güzel ve zamansız moda olduğunu düşünenlerdenim… Bu tür moda tarzları kısa süren akımlar gibi görünüyor ve asla zamansız olarak kendine yer edinemiyor. Yine de arada renklenmek ve değişiklik güzeldir diyorum nacizane ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın