Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Gelin Adayları İçin İç Giyim Modelleri

Gelin Adayları İçin İç Giyim Modelleri

“ Gelin iç çamaşırı nasıl olmalı, gelin iç giyim önerileri, gelinlere özel iç çamaşırları, gelinlik altı iç çamaşır modelleri ile ilgili detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Yaklaşan düğün sezonu için gelin adayları detaylar için koşturmaya başlamış olmalı. Evlilik hazırlıkları düşünülenin aksine oldukça detaylıdır. Gelinliğin hazır olması elbette büyük bir aşama ama maalesef hepsi değil. Ayakkabısı, çantası, çorabı, eldiveni… Bu telaşın önemli bir kısmını da gelin iç giyim oluşturmakta elbette. Hayatın en önemli günlerinden biri olan nikah günü her şey mükemmel olmalıdır. Makyajdan ayakkabıya, duvaktan iç giyime kadar her şey özenle seçilmeli.

İç giyim tercihi neden önemlidir? Çünkü iç çamaşır gelinliği de güzel gösteren önemli bir unsurdur. Korsenin ya da sütyenin dikkatli ve gelinlik baz alınarak seçilmesi gerçekten önemli bir ayrıntıdır. Dekolteyi en iyi gösterecek gelin iç giyim modeli tercih edilmeli. Eğer gelin adayının kilo olarak fazlası var ise korseler mükemmel bir tercih olacaktır. Doğru seçilen bir korse gelin adayının vücudunu toparlayarak daha güzel ve de zayıf görünmesini sağlayacaktır. Zayıf gelin adayları ise kesimi ve modeli güzel olan askılı ya da askısız bir sütyen takımı tercih edebilir.

İşte gelin adayları için birkaç gelin iç giyim modeli önerisi…

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın