Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Deri Ceketler Nasıl Giyilir?

Deri Ceketler Nasıl Giyilir?

“ Deri ceket modası, deri ceket nasıl kombinlenir ve deri ceket neyle giyilir, deri ceket kombinleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Hem spor hem de daha farklı tarzlarla kombine edilebilen kullanışlı bir dış kıyafettir deri ceketler. Günlük hayatta sık sık kullandığımız deri ceketler aynı zamanda gece yemeğe giderken, abiye elbiselerin üstüne de giyilebilen, fonksiyonel bir giyim ürünüdür. Şimdi farklı tarzlarla kombine edilmiş deri ceketlere bir göz atalım.

Maxi eteklerle, şifon eteklerle, kısa yüksek belli eteklerle oldukça spor ve şık bir görüntü oluşturur deri ceketler.  Ancak ceketin bitim noktası eteğin belini kapatmazsa daha hoş görünecektir. Eteklerle daha çok kısa deri ceketleri tercih ederseniz daha doğru bir görünüme sahip olursunuz.

Eteklerde olduğu gibi elbiselerle de deri ceketler giyilebilir. Özellikle çizgili ve çiçekli elbiseler oldukça hoş görünür. Hele de siyah küçük elbiselerle gerçekten tam bir uyum içinde diyebiliriz.

Deri ceket modellerinde en çok siyah ve kahverengi görürüz ancak pembe, sarı, mavi gibi renklerle de oldukça güzel görünüyor.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın