Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Dantelli Gelinlik Modası Devam Ediyor

Dantelli Gelinlik Modası Devam Ediyor

“ bohem gelinlikler, dantelli gelinlikler, dantelli gelinlik modelleri,dantelli kollu gelinlik modelleri, en yeni gelinlik trendleri ”

Son yılarda gelinlik modellerinde en çok tercih edilen modellerden biri de dantelli gelinlik modelleriolmuştur. Bu gelinlikler oldukça asil bir görünüm katmakta ve herkesin oldukça dikkatini çekmektedir. Fakat dantelli modeller özenle seçilmesi gereken modellerden biridir. Bu modellerde abartıya kaçmak en büyük hatalardan biri olmaktadır.

Gelinlik modelinin baştan sona dantel olması oldukça ağır bir görünüme neden olacaktır. Bu yüzden de dantel sadece bazı bölgelerde olmalıdır. Göğüs bölgesi dantel modellerinde en çok tercih edilen bölgelerden biridir. Eğer göğüs dekoltesi kullanılıyorsa dantelli göğüs kısmı oldukça hoş duracaktır. Fakat küçük göğüsler sırt dekoltesi kullandıkları için dantel kısmı sırt bölgesinde olmalıdır. Ayrıca uzun kollu gelinlikler de dantelli kısım kollar olabilmektedir. Bir gelinlikte iki bölgede dantel kullanılması oldukça idealdir. Fakat dantelli modellerde başka bir süsleme olmamalı ve gelinliğin geri kalan kısmı sade bir kumaştan oluşmalıdır. Böylece dantelli kısımlar ön plana çıkmakta ve oldukça hoş bir görünüm sağlamaktadır. Abartı olmayan sade dantelli görünüm de oldukça tercih edilen modellerden olmaktadır.

Dantelli gelinlik modelleri genelde çok kabarık olmayan sade görünümlü modelleri oluşturmaktadır. Kabarık gelinlik modeli tercih ediliyorsa dantelin etek kısmında kullanılması pek tercih edilen bir seçenek olmamaktadır. Aşırı duran bu görünüm gözü yormaktadır. Fakat düz gelinlik modellerinde rahatlıkla boydan boya dantel kullanılabilir. Abartı olmayan bu gelinlik modelinde dantel görünümü oldukça hoş durmaktadır.

Şimdi son gelinlik koleksiyonlarından dantelli gelinlik modelleri…

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın