Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Büyük Gömlekten Çocuk Elbisesi Dikme (DIY)

Büyük Gömlekten Çocuk Elbisesi Dikme (DIY)

“ Çocuk Elbisesi Yapımı Teknikleri, Kız Elbiseleri, gömlekten kız elbisesi, Kız çocukları için erkek gömleğinden elbise yapımı, Eski Gömlekten Çocuk Elbisesi Yapımı hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Merhabalar,

Yenilenen web sayfamızla birlikte "yaratıcı fikirler" kategorisine ağırlık vermek istedim. Benim özellikle takip ettiğim DIY projeleri var pinterest üzerinden ve bunlardan birini paylaşmak istiyorum bugün sizlerle. Bu bir başlangıç olacak ve devamında da harika yaratıcı fikirler ekleyeceğim.

İlk yaratıcı fikrimiz büyük bir gömlekten çocuk elbisesi yapmak. Bu fikir benim çok hoşuma gitti. Yapan kişi de oldukça güzel anlatmış gerçekten. Paylaşmaya değer bir fikir diye düşündüm. Ayrıntılar için   candiceayala.com sayfasını açabilir ve detayları oradan öğrenebilirsiniz. Emeğe saygı duyduğum için projeyi orjinal kaynağından görmenizi istedim. Ben sadece aracı olmak istedim naçizane... ;)

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın