Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Büyük Beden İş Kadını Kıyafet Kombinleri

Büyük Beden İş Kadını Kıyafet Kombinleri

“ İş dünyasının vazgeçilmezleri haline gelmeye başlayan iş kadınları, moda sektöründe de önemli bir kesimi ifade ediyor artık. ”

İş yaşamının güzel ve akıllı kadınları aynı zamanda kendine de özen gösteren modayı kendine uyarlayabilen kişilerdir. Bedenleri ne olurs olsun, herkes kendine en uygun tarzda kıyafeti kombinleyebilir. Sadece bedenimizi tanımamız yeterli. Sonuçta herkes 36 ya da 38 beden değil. Büyük beden bayanlar daoldukça güzel görünümler elde edip tarz olabiliyorlar.

İşte büyük beden bayanlar için birkaç kombin önerisi...

Öncelikle pantolon kombinlerine göz atalım. Örneğin bol paçalı büyük beden pantolon kombinleri...

Büyük beden boru paça pantolon kombinleri...

Büyük beden sigaret pantolon ve skinny pantolon kombinleri...

Şimdide ofis kombinlerinin vazgeçilmez parçası kalem eteklerle büyük beden kombinleri...

Desenli kloş etek kombinleri büyük bedenler için de oldukça şık bir görünüm oluşturuyor. Özellikle belin incleiğini vurgulayan kemerli modeller....

Bayanlara en çok yakışan parçalar ve büyük beden ofis elbiseleri... Desenli modeller kadar düz renkler de çok tercih edilebilir.

Büyük beden düz renk ofis elbiseleri...

Evet... Seçenekler oldukça çok. Önemli olan vücudunuzu tanıyıp ona göre kombin üretmeniz ve giydiğinizi güzel taşımanız ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Blake Lively Stili
Önceki Yazı

Blake Lively Stili

Used-Look Nedir?
Sonraki Yazı

Used-Look Nedir?

Yorum Yazın