Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Boyfriend Jean Trendi

Boyfriend Jean Trendi

“ boyfriend jean nasıl giyilir, boyfriend jeans modası, boyfriend jeans neyle giyilir, boyfriend jeans sneakers, boyfriend jeans topuklu ayakkabı, boyfriend pantolon kombinleri ”

Boyfriend Jean Modası Zirveye Oynuyor

Son iki senedir çokça gördüğümüz bir trend daha… Boyfriend jean trendi. 80leren esinlenilen bu trend oldukça çok sevildi gibi görünüyor. Geçen sene yavaş yavaş çoğalmaya başlayan ama bu sene artık zirveye oynayan bir trend oldu diyebiliriz.

Önce ünlülerin giyim stillerinde Boyfriend jean kombinlerine bir göz atalım. Bakalım kimler nasıl giymiş Boyfriend jeanleri… (Rihanna, Kate Holmes, Rosie Whitley, Jessica Alba, Jessica Aniston, Megan Fox)

Açıkçası kombine etmesi oldukça zor bir trend bence. Çünkü spor bir giyim ürünü olan Boyfriend jeanleri topuklu ayakkabıya uyarlamak zor iş. Yinede alnının akıyla bu işi güzel yapan kişiler var. Gerçi bazı Boyfriend jean topuklu ayakkabı kombini çok absürtte olabiliyor. Burada kişinin zevki ve neyi nasıl kullanacağı önem taşıyor. Şimdi Boyfriend jean ve topuklu ayakkabıları inceleyelim. Ben sizler için güzel olan kombinleri seçtim. Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

Şimdi de sneaker, sandalet ve babetlerle yapılan Boyfriend jeans kombinlerine göz atalım. Asi ve biraz salaş olan Boyfriend jeanler bence sneaker ve babetlerle çok daha uyumlu görünüyor. Birde salaş tişört ve gömlekler giyildiğinde güzel görünüyor gözüme. tabi kesik üstler de doğru seçimler olduğunda çok spor ve tarz görünüyor. İşte Boyfriend jean kombin örnekleri…

 

Boyfriend jeanleri blazer ceketlerle de giyebilirsiniz. Blazer ceketlerin spor çizgileri olmasına özen gösterirseniz çok daha uyumlu olabilir diye düşünüyorum. Birde babetleri ve spor çantaları ekleyelim bu kombinler…

boyfriend-jean-siyah-ceket

Peki Boyfriend jeanleri botlarla nasıl giyebiliriz? Bence oldukça güzel duruyor botlarla da. Ancak botların boyu pantolonlardan biraz kısa olursa daha güzel duruyor.

boyfriend-jean-bot

Ve boyfriend jeanlerle diğer kombin örnekleri...

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın