Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Bakır Saç Rengine Uygun Kıyafetler

Bakır Saç Rengine Uygun Kıyafetler

“ Kızılın bir tonu olan bakır saç rengi kimlere yakışır ve bakır saç rengine uygun olan kıyafet kombinleri nasıl oluşturulur? ”

Bakır rengi saçı olanlara kombin önerileri vermeden önce göz atmanızı istediğim bir yazı daha var. => Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Şimdi gelelim bakır saçlılar için hangi renk kombinlerinin uygun ve şık olacağına... Öncelikle bakır rengi saçı olanlar açık tenli insanlar olacaktır. Bu mantıkla açık ten rengine sahip kişiler için nasıl kombinler uygun olur ona göz atalım. 

Saç renginiz bakır veya kızıl tonlarındaysa, kıyafetlerinizdekirenk seçiminiz koyu ve canlı tonlar olmalıdır. Bu renkteki kıyafetlerle saç renginiz öne çıkar ve asil bir görüntü yaratırsınız.

Bakıra yakın kızıllarda sıcak renk tonları daha hoş dururken; koyu kırmızıya yakın kızıllarda soğuk renk tonları daha güzel görünüyor. Bunu da es geçmezeniz daha uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. 

Bakır ve kızıl saçlı bayanların siyahı kahvelerdir. Siyah, herkes için kurtarıcı parçala olsa da kızıl saçlıysanız; sizin kurtarıcınız kahve olmalıdır. Doğal toprak tonları, tarçın, camel, bej, beyaz, portakala çalan kırmızı, turkuaz, yeşil, mavinin tonları bakır/kızıl renkli saçları olanların kullanması gereken en uyumlu ve onları şık gösterecek renklerdir.

Makyaj tüyosu: Bakır ve kızıl saça sahip olan bayanlar zaten ilgi çekici bir saç rengine sahip olduğundan makyajlarında fazla abartıya kaçmamalıdırlar. Bakır ve kızıl saçlar sade doğal bir makyajla tamamlanmalıdır.Böylece saç rengi de kendini daha güzel ortaya çıkarır ve vurgular. Abartısız ve şık makyaj için şeftali tonlarını tercih edebilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın