Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Askeri Tarz Giyim

Askeri Tarz Giyim

“ Asker modası, askeri kıyafet modası, askeri tarz giyim , military modası ve military trendi kıyafetler hakkında detaylı bilgiler ve resimli örnekler... ”

Military Modası Nedir?

Askeri Tarz Giyim denilince akla ilk gelen koyu asker yeşili kıyafetler, kamuflaj desenlerdir. Ancak haki, nefti tonları, siyah, kahverengi ve zeytin yeşili gibi renkler de askeri tarza ait renklerdir. Bunun yanı sıra metalik gümüş ve altın rengi düğmeler, apoletler, askeri şapkalar, kolyeler, palaskalar ve postallar da asker stilinin vazgeçilmez detaylarındandır.

Moda tasarımcıları da son yıllarda asker trendine fazla meyilli olduklarından defilerlerde sık sık gördük askeri detaylı kıyafetleri.

Askeri Tarz Kıyafetler

En çok gördüğümüz askeri tarz kıyafetler kamuflaj desenli askeri pantolonlardır.

Askeri renklerdeki bol düğmeli kabanlar da çok tercih edilen askeri kıyafetlerdendir.

askeri-tarz-kabanlar

Sadece kıyafetlerde görmüyoruz bu tarzı. Çantalar, ayakkabı ve botlar olmak üzere kemerlerde, şallarda da görmek mümkün.

 askeri-sapkalar

Askeri kıyafetler genellikle denim, pamuk, deri ve keten gibi kumaşlardan üretilir ve kullanışlı, dayanıklı kıyafet ve aksesuarlar olurlar. Özellikle kaban, ceket ve mont tarzın dış giyim ürünleri çok sıcak ve kalın olurlar. Aynen askerlerin ihtiyacı olan şekilde yani.

Bu tarzın günlük yaşantımızda rahat edip sık kullanabileceğimiz bir tarz olmasına rağmen biraz cesur bir stil olduğu da şüphesiz. Herkes tercih etmez ama tercih edenlerde rahat ederler. Biraz maskülen bir tarz olmasının da bunda büyük rolü var diyebiliriz. Feminen ve elegance olak isteyen zarif bayanlar daha farklı türlere yönelirken spor ve rahat giyinmeyi sevenler askeri tarz giyime daha kolay yönelecektir. Yinede değişiklik istiyorsanız en azından minik bir parçayla bu tarzı deneyebilirsiniz. Örneğin şık bir askeri ceket ya da pantolon gibi.

 

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın