Ana Sayfa STİL REHBERİ Beyaz Etek Nasıl Kombinlenir?
Beyaz Etek Nasıl Kombinlenir?

Beyaz Etek Nasıl Kombinlenir?

Beyaz giymek yaza özgü görünse de her mevsim giyilebilen bir renktir aslında. Enerjisi saf, temiz hissi veren özel bir renktir. Peki beyaz etek nasıl giyilir ve nelerle kombinlenebilir?

Beyaz giyilmesi çok keyifli ama çok zor bir renktir aynı zamanda. Yinede kadınların vazgeçilmez parçalarındandır beyaz kıyafetler. Çünkü her renkle uyumu mükemmeldir ve sizi zorlamaz.

Şimdi gelelim beyaz eteği hangi renklerle ve parçalarla kombinleyebileceğimize.Canlı bir görünüm için beyaz eteğin üstüne kırmızı, pembe, turuncu, sarı gibi renkler seçilebileceği gibi, daha ağır ve elegant bir görünüm için ise kahverengi, siyah, lacivert renkler seçilebilir. Gri, bordo gibi renkler de doğru modellerle birlikte spor ve genç bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca düz sade renklerin yanında puantiyeli, çizgili, çiçekli gibi birçok desenli bluz veya ceketlerle de kombini mümkündür.

Beyaz etek giyiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iç çamaşırıdır. En ideali ten rengi olmasıdır.

Yaz döneminde daha parlak ve sıcak tonlarla kullanabileceğiniz beyaz eteği kışın opak çoraplarla ve daha çok soğuk renklerle kullanabilirsiniz.

Bumerang - Yazarkafe