Ev ürünlerinden giyim ürünlerine kadar birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz Mudo mağazalarında, hanımların en çok dikkatini çeken parça, kuşkusuz elbiseler oluyor. Sezonun en trend desen ve tasarımlarından oluşan Mudo elbise modelleri arasında oldukça dikkat çekici ve kaliteli tasarımlar bulabilirsiniz. Hemen her kadının tarzına hitap eden, farklı modelleri bir arada sunan Mudo, günlük hayatın kilit parçası olan elbiselere dair onlarca farklı seçenek sunuyor.

Yeni sezonda maxi elbise modellerine ve önü kısa arkası uzun elbiselere ağırlık veren Mudo, fiyatlarda da oldukça ekonomik davranıyor. Bu sezon Mudo elbise modellerinde şifon detaylar, fermuarlar, çan etekli modeller ve geometrik kesim elbiselere sıkça yer veren Mudo, straplez elbise modelleri ile de dikkat çekiyor.

Desenlerde ise çiçek desenler, geometrik desenler, tribal desenler ve etnik desenli elbise tasarımlara ağırlı veren Mudo elbiseleri, birçok ünlü giyim markasındakilere oranla çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Hem gece davetlerinde, hem de günlük hayatta tercih edebileceğiniz en yeni modeller de yine Mudo elbiseler arasında yer alıyor.

 

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN