KATEGORİLER

POPÜLER YAZILAR

1
Dore ve Lame Nedir?
2
Vamp Giyim Tarzı Nedir?
3
Marjinal Giyim Tarzı Nedir?

SOSYAL MEDYA

MODA DÜNYASI

Jennifer Lopez Elbiseleri

1627 kez okundu
Jennifer Lopez Elbiseleri

Jennifer Lopez abiye elbiseleri, jennifer lopez gece elbiseleri, jennifer lopez giyim tarzı nasıl, Jennifer Lopez kıyafetleri, ünlüler neler giyiyor merak ediyor musunuz?

Amerika ve dünyanın en sevdiği şarkıcılardan birisi olan Jennifer Lopez, şarkılarının yanı sıra güzelliği ile de en beğenilen ünlü isimler arasında yer alıyor. İlerleyen yaşı ve çocuk doğurmasına rağmen düzgün fiziği ve güzelliği ile çok konuşulan Lopez, kırmızı halıda da her zaman iddialı tasarımlar taşımaya devam ediyor. Abiye elbisede tercihini dikkat çeken modellerden yana kullanan Lopez, genellikle dekolte tercihinde de oldukça cesur davranıyor.

Birçok kadının idolü olan Jennifer Lopez, ödül törenlerinde ve özel gecelerde en çok konuşulan isimlerden biri olmayı her seferinde başarıyor. Jennifer Lopez elbiseleri, mezuniyet elbiseleri ve davet elbiselerine de örnek oluyor. Birçok kadın, elinde Jennifer Lopez elbiseleri resimleri ile terzi ve moda evlerinin kapısını çalıyor. Elbise tercihini genellikle dünyanın en ünlü tasarımcılarından yana kullanan Lopez, Grammy Ödülleri’nde her sezon oldukça iddialı tasarımları üzerinde taşıyor.

Geçtiğimiz yıllarda giydiği derin bacak ve göğüs dekolteli siyah elbisesi çok konuşulmuştu güzel yıldızın. Onun yaşındaki bir çok kadın kilolarını kaybetmek için uğraşırken, Lopez, hem erkekler hem de bayanlar için kusursuz bir fiziğe sahip oldu her zaman.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Yukarı