İspanyol markalarından biri olan MANGO Türkiye’nin en çok gençler tarafından takip edilen markalarından birisi. Özgün bir tarzı olan marka, klasik çizgilerle spor çizgileri uyumlu bir şekilde birbirine yaklaştıran bir özelliğe de sahip aynı zamanda. Belki gençlerin çok tercih etmesinin sebebi  bu özelliği de olabilir.

MANGO Giyim 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonunun tanıtım fotoğraflarını dünyaca ünlü manken KATE MOSS ile gerçekleştirdi. Başarılı manken MANGO’nun tarzını oldukça güzel yansıtmakta.

Ünlü marka koleksiyonunda yüksek belli pantolonlar, asimetrik ve triko elbiseler, birçok renkte  kazaklar, skinny pantalonlar ve blazer ceketler tasarlamış. Salaş modelli hırka ve kazaklar rahat olduğu kadar şık ve MANGO tarzında. Deri detaylar, kadife kumaşlar, askeri renk ve desenler, payetler ve metal aksesuarlarla MANGO özgün olmaya devam ediyor görünüyor.

Renk olarak ise beyazı sık görmenin yanında siyah ve gri de klasik ve en çok kullanılan renkler olarak karşımıza çıkıyor. Saks mavisi, asker yeşili, kırmızı, dore, lacivert ve camelde çok kullanılan renklerden.

Ayrıca aksesuarlar konusunda da başarılı olan markanın kemerleri, çanta, ayakkabı, bot ve takıları da oldukça güzel görünüyor.  Kıyafetleri harika tamamlayan bu aksesuarlara da göz atmakta fayda var diye düşünerek aksesuarları da ekledik galerimize. Moda şık ve kaliteli olduğu kadar bütünsel ve uyumlu da olmalı aynı zamanda ;)

İşte MANGO’nun kataloğundan sizler için seçtiklerimiz…

MANGO Giyim 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu ve Kate Moss sizlerle