Her sezon birbirinden şık ve trend koleksiyonlara imza atan Koton, günlük hayata, davetlere ve ofis ortamına uygun kıyafetler sunuyor. Modaya dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Koton mağazalarında, özellikle elbiseler bayanların kurtarıcısı oluyor. Günlük hayatın kilit parçası olan elbiseler, birbirinden şık modellerle Koton mağazalarındaki yerini buluyor.

Her sezon en yeni ve trend elbise modelleri ile karşımıza çıkan Koton giyim, yeni sezonda da kusursuz bir koleksiyon sunuyor. 2013 yaz trendleri arasında yer alan renkleri, desenleri ve tasarımları bulabileceğiniz Koton elbise modelleri, modern bir tarz sunuyor.

Genç kadının şık stilinden ilham alarak tasarlanan Koton 2013 yaz koleksiyonu, en yeni elbise modelleri ile dikkatimizi çekiyor. Markanın elbiseleri arasında hem günlük hem de abiye elbise modellerini bulabilirsiniz.

Yaz sezonunda canlı renkler öne çıkıyor. Pembe, sarı, yeşil gibi neon renkler bu sezonun dikkat çeken renklerinden. Koton elbise modellerinde de sıkça yer alan bu renkler, yaz koleksiyonunu renklendirmeye yetiyor. En güzel Koton elbise modellerini, www.giyimvemoda.com olarak sizin için bir araya getirdik.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN