KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZ AKSESUARI ŞAPKALAR

Hem görünümü hem de fonksiyonuyla soğuk günlerin vazgeçilmez aksesuarı. Yazın çoğunlukla ihtiyaç olarak görmeyebiliriz ama kış aylarının kesinlikle kurtarıcısı diyebilirim.  Özellikle örgü modeller daha çok tercih edilmekte. Çünkü rahatlığı ve güzelliğinin yanı sıra sıcak olması da biz bayanları oldukça cezbediyor.

Eğer örgü örmeyi biliyorsanız kendiniz için mutlaka birkaç tane şapka yapmalısınız. Kullanması kadar yapması da ayrıca zevkli diyebilirim. Basit birkaç örgü tekniğiyle farklı birçok model çıkarabilirsiniz. Tığ ya da şişle örebilirsiniz. Hatta polar gibi yumuşak kumaşlar kullanarak bile harikalar yaratabilirsiniz. Kumaşların etrafını da güzel renkte iplerle örerek hem kumaş hem de örgü şapkalara sahip olabilirsiniz. Denemekte fayda var derim. Zamanınız varsa birkaç saatinizi güzel bir şapka yapmaya ayırabilirsiniz ;)

İşte size örnek teşkil edebilecek birkaç örgü şapka modeli… Bu Şapka Modellerinden birkaçı mutlaka size  hitap edecektir, hitap etmese bile en azından size fikir verecektir ;)

[nggallery id=45]

About The Author

YORUM YAZIN

  • aydan

    bende onlardan istiyorum