Abiyeler her sezon hayatımızda vazgeçilmez elbiselerden birisi olmaya devam ediyor. Yaz geliyor, yaz geçiyor ancak davetler hızını kesmiyor. Sonbahar ve kış aylarında katılacağınız davet ve partilerde, sezonun en yeni abiye modellerini tercih edebilir ve birbirinden şık tasarımlar ile partilerde boy gösterebilirsiniz. Peki, 2013 en yeni abiye modelleri arasında hangi modeller yer alıyor?

2013/14 sonbahar-kış sezonu en yeni abiye modelleri arasında, sezonun en yeni ve en trend renkleri yer alıyor. Ancak yazdan kalma canlı renklerin de modası tam olarak geçmiş değil. Birbirinden güzel renkler, desenler ve tasarımlarla hazırlanan 2014 abiye koleksiyonlarında, özellikle siyah, bordo ve zümrüt yeşili renklerinin çokluğu dikkatimizi çekiyor. Peki, en çok neler tercih ediliyor?

Bu sezon soğuk geçecek gibi görünse de, straplez model mini elbiselerin etkisi bu sezon da sürecek gibi görünüyor. Onun yanında, straplez kesim balık formda abiyeler, sırt dekolteli abiye elbiseler ve cut out abiye modelleri de 2014 kış sezonuna damgasını vuracak. Kısacası bu kış, vücudunuzu hoş gösterecek, şifon, dantel gibi detaylar taşıyan hemen her abiye modelini tercih edebilirsiniz.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN