Baharın ve yazın yaklaşmasıyla evlilik sezonu da başlıyor artık. Gelinler kendi telaşlarındayken birde gelinin kardeşleri, anneleri, arkadaşları bir telaşa düşer. “Acaba düğünde ne giysem???” soruları sık sık sorulur ve öneriler alınır eşten dosttan. İşte bizde sizleri düşünerek birkaç kombin hazırladık.

Elbetteki her kişi farklı bir tarza sahip. Ama herkesin kabul edebileceği modeller ve tarzlarda bulunuyor. Bizde çok uç noktalara gitmeden genel kombinler hazırladık. Kısa etek, uzun elbiseler, pantolon tercih edenler olabilir. Ama ben şık olmalıyım ve düğüne uygun giyinmeliyim diyorsanız hem düğün yapılacak mekanı hem de düğüne gelecek insanları düşünerek karar vermeniz sizi zor durumda bırakmayacaktır. Ayrıca gece ve gündüz yapılan düğünlerde farklılık göstermekte. Gece düğünlerinde koyu makyajlar, ağır takılar ve iddialı elbiseler uygun düşecek ancak gündüz düğünlerinde daha sade bir makyaj ve gündelik hayata daha yakın abiyeler tercih edilmelidir.

Kısacası her şeyi ince ince düşünüp hem kendinize yakışanı ve bedeninize uygun olanı hem de düğün konseptine uygun olan kombinleri oluşturmalısınız. İşte sizler için  farklı tarzlarda Düğün Kombinleri

Pastel Pembe Kombin

Pastel Pembe Kombin

Pastel pembenin neşesi:Kombin 1 daha çok gündüz düğünleri için düşünülebilir. Bu kombin genç kızlara ve genç bayanlara daha çok yakışacaktır. Pembe elbiseyle hem sade hem de zarif bir kombin.

Siyah Kırmızı Kombin

Siyah Kırmızı Kombin

Siyah-kırmızı çekiciliği: Kombin 2 gece için daha uygun olsa da eğer konsept uygunsa gündüzde tercih edilebilir. Evli bayanlar ve orta yaşlı bayanların daha çok tercih edeceği ağır ve iddialı bir kombin. Siyah ve kırmızı taşıması zor bir ikilidir.

Zümrüt Yeşili Kombin

Zümrüt Yeşili Kombin

Zümrüt yeşili 2013 :Kombin 3 gece düğünleri, kokteyler için zarif ve taşıması da zor bir kombin. Renkler koyu olduğu için yine orta yaşlı bayanlara daha çok hitap edecektir. Ayrıca hem zayıf, hem zarif hem de daha uzun gösterecektir. Güzel bir makyaj ve saçla oldukça dikkat çekici bir hava yaratılabilir bu kombin.

Şimdi de diğer düğün kombinlerine göz atalım.

 

About The Author

YORUM YAZIN