Her kış, hayatımızda önemli bir yer tutan deri, 2014 kış sezonunda da yanımızda olacak. Moda dünyası, önümüzdeki kış sezonunu podyumlarda izleyici ile buluştururken, yeni sezon giyim ve ayakkabı modellerinde, deri modeller ve deri detaylar dikkat çekiyor.

Önümüzdeki kış deri bootieler, deri çizmeler, deri eldivenler, deri ceketler yine bizimle olacak. Bu kışın favori parçalarından biri de, deri elbise modelleri olacak. Kendine has vamp görüntüsü ile hem günlük hayatta hem de yemek ve davetlerde tercih edebileceğiniz deri elbiseler, bu kış özellikle peplum detaylarla buluşacak.

Peplum elbise modelleri, 2014 modasında deri olarak karşımıza çıkıyor. Siyah deri, beyaz deri ya da kırmızı deri de en çok tercih edilen renkler arasında. Deri elbise modelleri arasında, kolsuz, diz üstü siyah deri elbiseler de dikkat çekiyor.

Hem sade, bir o kadar da tarz sahibi olan bu deri elbiseler, bir anda havanızı değiştirmeye yetecek. Kadınların en sevdiği parçalardan birisi olan deri elbiseleri, yine deri ayakkabılar, botlar ve çizmelerle kombinleyerek, 2014 kış sezonunun modasına uygun bir kombin yaratabilirsiniz.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN