CHANEL 2013-2014 Kış Koleksiyonu

İddialı tasarımları ile her zaman dikkat çekici bir marka olmayı başaran Chanel, hemen her alanda büyük başarılara imza atıyor. Bayanların gözde Chanel ürünü ise elbiseler oluyor. Farklı koleksiyonlar ve dikkat çekici detaylarla hazırlanan Chanel koleksiyonlarında, hem günlük hem de abiye tercihi  için birbirinden şık elbise modelleri yer alıyor.

Feminen bir görünüm sergileyen Chanel 2013 elbise modelleri arasında mürdüm, bordo, saks mavisi ve metalik renkler öne çıkıyor. 2013 sonbahar kış sezonunda hayatımızda sıkça yer alacak olan metalik renklerin başında gümüş ve bronz geliyor. İçinde bulunduğumuz şu yaz günlerinde, sandaletler ve taytlarda sık sık rastladığımız gümüş ve bronz detaylar, önümüzdeki sezon Chanel elbise modellerinde de sıkça karşımıza çıkacak.

Yeni yıla girer girmez modanın başkentinde görücüye çıkan Chanel 2013/14 sonbahar kış koleksiyonu, her zaman olduğu gibi yine modern şehirli kadının tercihi olacak. İddialı giyinmeyi seviyorsanız, markanın yeni sezon elbise modellerine göz gezdirmenizde yarar var. Bu iddia, yalnızca dekoltede değil, renkler,desenler ve detaylarda da gözümüze çarpacak.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN