Büstiyer Etek Kombinleri

 • Son yıllarda büstiyer etek kombinleri sıkça tercih ediliyor. Feminen ve bir o kadar da modern bir tarza sahip olan bu kombinler, bir o kadar da eğlenceli ve havalı bir görünüm yaratıyor. Fiziğinize güveniyorsanız, bu tarzı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Peki, büstiyer etek kombinlerinde neler var?

  Günlük hayatta tercih edebileceğiniz bu kombini, yüksek bel mini etek ve göbeği açıkta bırakan büstiyer modelleri ile tercih edebilirsiniz. Bu, oldukça tarz bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Genellikle genç bayanların tercihi olan bu ikiliyi, sezonun modası önü kısa arkası uzun etek modelleri ile de tercih ederek trend bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  Büstiyer denildiğinde yalnızca özel gecelerde giyebileceğiniz modelleri aklınıza getiriyorsanız yanılıyorsunuz. Günlük hayata uyarlayabileceğiniz oldukça hit parçalarla, modayı yakından takip ettiğinizi gösterin. Büstiyer etek kombinlerini, sezonun modası retro gözlükler ve vintage çantalarla tamamlayın. Arkadaşlarla buluşmaya giderken tercih edebileceğiniz bu kombin ile oldukça havalı görüneceksiniz.

  Leopar desenli bir büstiyer ve siyah, yüksek belli bir kalem etek kombini ile gecenin en gözde bayanı olacaksınız. Bu tarzı ayrıca sıfır kollu yeleklerle de tamamlayabilirsiniz. Kombininizi stilettolar ve at kuyruğu saç modeliniz ile tamamlamayı ihmal etmeyin. Birbirinden güzel büstiyer modellerini,  eteklerin yanı sıra şortlarla da kombinleyebilirsiniz.

  Şimdi büstiyer etek kombinleri için birkaç kombin tavsiyesi paylaşıyoruz.

  en iyi kilo verme yöntemleri
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Doğum Günü Kombinleri
  Doğum Günü Kombinleri
  Yaz Elbisesi Kombinleri
  Yaz Elbisesi Kombinleri
  Yaz İçin Şort Kombin Modelleri
  Yaz İçin Şort Kombin Modelleri
  Stiletto Kombinleri
  Stiletto Kombinleri
Önceki yazıyı okuyun:
şifon etek modelleri
2013 Şifon Etek Modelleri

Bu yaz sezonunda, sıkça karşımıza çıkan bir etek modeli de >>>

Kapat