Sonbaharı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde, sandalet ve açık ayakkabılar da yavaş yavaş raflardan kaldırılmaya hazırlanıyor. Sonbaharın gelmesi ile en sevdiğimiz bootie modelleri de geri dönüyor. Hem rahat hem de oldukça feminen bir ayakkabı modeli olan bootie, oldukça farklı modeller ve tarzlarla hemen her bayanın zevkine hitap ediyor.

Bilekte biten boylarıyla sonbaharın en güzel dar paça pantolon modellerinin altına giydiğinizde tüm rahatlığını hissedebileceğiniz bootie’ler, yeni sezonda derilerle sıkça karşımıza çıkacak. Eteklerle giymek için bileği kesmeyen modelleri tercih etmenizde yarar var.

Geçtiğimiz sonbaharda, etek ve şortlarla birlikte diz üstü çoraplarla birlikte hem çocuksu hem de oldukça iddialı bir kombin oluşturabilirsiniz. Bootiler, hem pantolonlar hem de eteklerle kombinleyebileceğiniz ayakkabı modellerinin başında geliyor. Nine West, Beymen, Casa Rosi ve Cotton Bar gibi markaların 2013/14  sonbahar-kış koleksiyonunda bulabileceğiniz bootie modellerinde, bu sonbaharda taba ve bordo renkleri öne çıkacak.

Sonbaharda en çok tercih edilen parçalar, kuşkusuz trençkotlar oluyor. Birbirinden güzel bootielerinizi, 2013 trençkot modelleri ile tamamlayabilirsiniz.  Önümüzdeki sezon ince topukluların yanı sıra, dolgu topuklu bootiler de tercih edilecek.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN