Sezonun en hit parçalarından oluşan koleksiyonu ve 100 yılı aşkın moda geçmişi ile hem küçük hem de büyük beden bayanlara hizmet veren Atalar, 2013 yaz koleksiyonu ile de göz kamaştırıyor. Şık ve modern kadının tercihi olan markanın elbiseleri, hem günlük hem de abiye şıklığı yansıtıyor. Türkiye’nin birçok ilinde onlarca mağazası ile hizmet veren Atalar, elbise modelleri ile favoriniz olacak. 2013 yaz renkleri ve yaz trendlerini bulabileceğiniz Atalar 2013 yaz koleksiyonunda dikkatimizi çeken parçaları sizinle paylaşıyoruz.

“Büyük beden kadınların da şık olmaya hakkı var” diyen marka, birçok üründe 48 bedene kadar üretim yapıyor. Şehirli kadınların stilini moda dünyasına taşıyan Atalar, moda dünyasındaki yerini 100 yıldır korumaya devam ediyor. 2013 yaz sezonunda ferah ve canlı renkler üzerine çalışan Atalar, elbise modelleri ile dikkat çekiyor. Neon renklerin ön plana çıktığı 2013 Atalar elbise modellerinde, çiçek desenleri, şeritli elbiseleri, cut out elbise modellerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Ofiste ne giyeceğim diyen bayanlar için de birbirinden şık ve kaliteli elbise modelleri sunan markanın en güzel elbiselerini www.giyimvemoda.com olarak hazırladığımız galeride bulabilirsiniz.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN