Günlük hayatın en büyük kurtarıcılarından biri, kuşkusuz pantolonlardır. Bayanların en büyük yardımcısı olan pantolonlar, her sezon vazgeçilmezlerimiz arasındaki yerini alıyor. İster yaz ister kış olsun, bir pantolon ile kombin oluşturmak, oldukça kolaydır. Özellikle jeanlerle dilediğiniz her kombini yapabilirsiniz. 2014 yazında da sıkça karşımıza çıkan pantolonlar, 2014/15 sonbahar-kış sezonunda da bizimle olacak.  Bu yaz kısa pantolonlar favorilerimiz arasındaki yerini aldı. Hemen hepimizin dolabına girmeyi başaran kısa pantolonlar, sonbaharla birlikte rafa kalkacak.

2014 pantolon modelleri ise İspanyol paça pantolonlar öne çıkıyor. Geçtiğimiz kış da oldukça revaçta olan bu pantolonları, hem günlük kombinlerle hem de bir akşam yemeği için oluşturacağınız kombinde tercih edebilirsiniz. Doğru ayakkabı ve gömlek seçimi ile, İspanyol paça pantolonlar ile davet kombinleri de oluşturmanız mümkün.

Dar paça pantolonlar ise her zamanki yerini koruyor. Boyunuzu olduğunuzdan daha uzun göstermek istediğinizde, yardımınıza dar paça pantolonlar koşuyor. Vücudu saran bu pantolonlar, bacaklarınızın da daha ince görünmesine yardımcı oluyor. www.giyimvemoda.com olarak hazırladığımız galeride, 2014 pantolon modasına damga vuran pantolon modellerini bulabilirsiniz.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN