2014 Pantolon Modası

 • 2014 yılı henüz gelmeden, ünlü markalar 2014 kış koleksiyonlarını çoktan podyumda görücüye çıkardılar. Günlük hayatın kilit parçalarından birisi olan pantolonlar ise yeni sezonda da birbirinden şık model ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda, baskılar, eskitme desenler, pantolon modasında öne çıkan detaylar arasında.

  Son yıllarda, en çok tercih edilen pantolon modellerinin başında skinny jean’ler geliyor. Kendine has tarzı, duruşu ve görüntüsü ile bir anda şık ve havalı bir görünüme bürünebileceğiniz skinny jean’ler, olduğunuzdan da daha uzun görünmenize yardımcı oluyor. Hollywood yıldızlarının da günlük hayatta ilk tercih ettikleri parçaların başında gelen bu dar paça pantolonları kombinlemek için, stilettolar, bootiler ve platform topuklu ayakkabılardan yardım alabilirsiniz.

  2014 pantolon modasında, desenlerde leopar, kaplan ve diğer hayvan desenleri dikkat çekiyor. Önümüzdeki kış, leopar desenli pantolon modelleri günlük hayatın en önemli parçaları arasında yer alacak. Geometrik ve etnik desenler de, bu yazın izlerini taşırken, 2014 kış sezonunda da tercih edilecek. Tek renk bluzlar, gömlekler ve kazaklarla kombinleyeceğiniz etnik desenli pantolonlar, bu kışın favori parçalarımız arasına girdi bile…

  en iyi kilo verme yöntemleri
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bayramlıklar İndirimde!
  Bayramlıklar İndirimde!
  Tropikal Desenli Elbiseler, Kıyafetler
  Tropikal Desenli Elbiseler, Kıyafetler
  2015-2016 Sonbahar Kış Trendleri
  2015-2016 Sonbahar Kış Trendleri
  2015 Pronovias Kokteyl Elbiseleri Yine Çok Zarif
  2015 Pronovias Kokteyl Elbiseleri Yine Çok Zarif
Önceki yazıyı okuyun:
2014-cizme-modelleri
2014 Çizme Modelleri

Kış yaklaşırken en çok merak ettiğimiz konulardan biri de, önümüzdeki >>>

Kapat