2014 Çizme Modelleri

 • Kış yaklaşırken en çok merak ettiğimiz konulardan biri de, önümüzdeki sezonun çizme modelleri oluyor. 2014 çizme modelleri, geçtiğimiz kışın izlerini taşırken, yeni renkler ve modellerle de farklı bir çizgi yaratıyor. Kışın en sevilen çizme modellerini bulabileceğiniz galerimizde, sizin için en yeni modelleri araştırdık bir araya getirdik.

  Ayakkabı, bir kadının en önemli aksesuarlarından biridir. Kıyafetin en önemli tamamlayıcısı olan ayakkabılar, bir anda havanızı değiştirebilir. Kış aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modeli, kuşkusuz çizme ve botlar oluyor. Soğuk kış günlerinde, ayaklarınızı sıcacık tutacak birbirinden şık 2014 çizme modelleri ile, modayı yakından takip edin.

  2013/14 sonbahar-kış sezonunda,  tüylü çizmeler moda olacak. Geçtiğimiz kışın da favorisi olan tüylü çizme modelleri, özellikle Ugg çizmeler, günlük kombinlerinizin favori tamamlayıcısı olacak. 2014 çizme modelleri arasında ayrıca kalın topuklu çizmeler de yer alıyor. Artık ince topuklar, yerini kalın topuklulara bırakıyor. Tayt, skinny jean ve elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz kalın topuklu çizme modelleri ile yürümek de oldukça kolay. Önümüzdeki sezonun diğer bir favori çizme modeli ise bootie’ler. Özellikle ince topuklu, platform bootie’ler, şıklığını seksi bir ayakkabı ile tamamlamak isteyen bayanların tercihi olacak.

  en iyi kilo verme yöntemleri
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İnci Deri 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri
  İnci Deri 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri
  Zamansız Modelleriyle Hotiç Ayakkabı Modelleri
  Zamansız Modelleriyle Hotiç Ayakkabı Modelleri
  2015 Desa Bayan Ayakkabı ve Botları
  2015 Desa Bayan Ayakkabı ve Botları
  Derimod 2014-2015 Sonbahar Kış Ayakkabı ve Bot Modelleri
  Derimod 2014-2015 Sonbahar Kış Ayakkabı ve Bot Modelleri
Önceki yazıyı okuyun:
2013 sokak modası
2013 Sokak Modası İstanbul

Yazın en sıcak zamanlarını yaşadığımız şu günlerde, kıyafetlerde de ince >>>

Kapat