Kış yaklaşırken en çok merak ettiğimiz konulardan biri de, önümüzdeki sezonun çizme modelleri oluyor. 2014 çizme modelleri, geçtiğimiz kışın izlerini taşırken, yeni renkler ve modellerle de farklı bir çizgi yaratıyor. Kışın en sevilen çizme modellerini bulabileceğiniz galerimizde, sizin için en yeni modelleri araştırdık bir araya getirdik.

Ayakkabı, bir kadının en önemli aksesuarlarından biridir. Kıyafetin en önemli tamamlayıcısı olan ayakkabılar, bir anda havanızı değiştirebilir. Kış aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modeli, kuşkusuz çizme ve botlar oluyor. Soğuk kış günlerinde, ayaklarınızı sıcacık tutacak birbirinden şık 2014 çizme modelleri ile, modayı yakından takip edin.

2013/14 sonbahar-kış sezonunda,  tüylü çizmeler moda olacak. Geçtiğimiz kışın da favorisi olan tüylü çizme modelleri, özellikle Ugg çizmeler, günlük kombinlerinizin favori tamamlayıcısı olacak. 2014 çizme modelleri arasında ayrıca kalın topuklu çizmeler de yer alıyor. Artık ince topuklar, yerini kalın topuklulara bırakıyor. Tayt, skinny jean ve elbiselerinizle kombinleyebileceğiniz kalın topuklu çizme modelleri ile yürümek de oldukça kolay. Önümüzdeki sezonun diğer bir favori çizme modeli ise bootie’ler. Özellikle ince topuklu, platform bootie’ler, şıklığını seksi bir ayakkabı ile tamamlamak isteyen bayanların tercihi olacak.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN